«

»

Ian 26

KIM JAE JOONG

320451_504285759583635_24041542_n

Pentru mai multe fotografii dati click AICI.

Name: 김재중 / Kim Jae Joong
Also known as: 영웅재중 / Hero Jaejoong (Young Woong Jaejoong)
Japanese name: ジェジュン / Jejung
Chinese name: 英雄在中 / Ying Xiong Zai Zhong
Profession: Singer, actor and composer
Birthdate: 1986-Jan-26
TVXQ
DBSK
JYJ IN PRESENT
TV Shows
Time Slip Dr. Jin (MBC, 2012)
Protect the Boss (SBS, 2011)
Postman to Heaven (SBS, 2010)
Sunao ni Narenakute (Fuji TV, 2010)
Vacation (2006)
Banjun Drama (SBS, 2005)
Movies
Code Name Jackal 2012

tumblr_mi6s85Fpmo1r99c4io2_250_jaejoongs

19jaeGIF

tumblr_mi67hlH85C1r9f1l9o1_500_mjjaejes

75625_504285946250283_1556319937_n
148811_504285839583627_1478054111_n
576273_504285889583622_1106699003_n
527417_505054139506797_877374384_n
293867_505053866173491_230966634_n
285655_504285909583620_1004386732_n

2 comments

  1. toplydonn

    ce ma face, ca nu se mai aude nimic despre el…

  2. marga

    frumusel foc !

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Puteti folosi aceste HTML etichete şi atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>