«

»

Mar 08

MIKE HE JUN XIANG

mike he

 

CLICK AICI PENTRU ALBUM FOTO – 1DEVIL BESIDE YOU

CLICK AICI PENTRU ALBUM FOTO – 2 -BAD GIRLS 2012 MOVIE

CLICK AICI PENTRU ALBUM FOTO – 3

Name: 賀軍翔 (贺军翔) / He Jun Xiang
English name: Mike He
Also known as: 賀小美 / He Xiao Mei
Profession: Actor and model
Birthdate: 1983-Dec-28
Birthplace: Taiwan
Height: 180cm
Weight: 66kg
TV Series
Mei Ren Long Tang (FTV, 2013)
Jia You Ma Ma 加油妈妈 (2012)
Happy Michelin Kitchen (CTV/Anhui TV, 2012)
Love Keeps Going (CTV, 2011)
Sunny Happiness (CTV, 2011)
Calling For Love (CTS, 2010)
Infernal Lover (SETV, 2010)
Bull Fighting (TTV/SETTV, 2007)
Yukan Club (NTV, 2007)
Why Why Love (CTS, 2007)
Marry Me! (CTS/TVBS-G, 2006)
Express Boy (TVBS-G, 2005)
Devil Beside You (CTV, 2005)
Love Contract (TVBS-G, 2004)
An Shi Ai Mei Hui (2004)
Say Yes Enterprise (TTV, 2004)
Seventh Grade (TVBS, 2003)
Movies
Bad Girls (2012)
You Deserve To Be Single (2010)
Future X-Cops (2010)
Love At Seventh Sight (2009)

1 comment

  1. toplydonn

    am vazut cateva filme cu el, este foarte bun…si dragut…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Puteti folosi aceste HTML etichete şi atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>