«

»

Ian 18

PARK JUNG MIN

Click pe imagine pentru album foto 1 :
603123_545549222123955_38655918_n

CLICK AICI PENTRU ALBUM FOTO PARK JUNG MIN FACEBOOK 2

 

Bak Jeong-min

Birth name
박정민 (朴政珉)
Also known as
ROMEO
Born
3 April 1987 (age 25)Seoul
Origin
South KoreaSeoul, South Korea
Genres
K-pop, J-pop, Dance, R&B
Occupations
Singer, Dancer, DJ, MC, Actor, model
Years active
2005–present 2005-2010 with SS501

parkjung min

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Puteti folosi aceste HTML etichete şi atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>